Miętowe Spa, czyli jak wygląda odnowa biologiczna w Bieszczadach?

Całe dnie spędzasz w biurze… od miesięcy nie miałeś urlopu i Twój organizm mówi, że potrzebuje odpoczynku? Po kolejnej kłótni z samym sobą w końcu podejmujesz decyzję, że w najbliższy weekend wyjeżdżasz z miasta… Jednocześnie wiesz, że masz tylko kilka dni na odpoczynek i szukasz sposób jak optymalnie wykorzystać ten czas. Może wyjazd na łono natury, z dala od biurowych spraw i zadań… może SPA i zabiegi na ciało…a i jeszcze nie pamiętasz kiedy ostatni raz byłeś w górach, które tak bardzo kochasz… A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz mieć to wszystko w jednym miejscu? Co więcej, my dodatkowo zadbamy o Twój żołądek i wrażenia kulinarne? Zainteresowany? Zobacz zatem, jak może wyglądać Twój pobyt w naszym miętowym spa! 

W poniższym artykule znajdziesz informacje: 

Po pierwsze Joga w Bieszczadach 

Zaczynamy od początku, czyli od wyjaśnienia czym joga jest. Ci, którzy stosują ją regularnie,  zgodnie twierdzą, że jest to nauka równowagi w życiu. Sięgając jednak do źródeł, joga wywodzi się z dawnych Indii i określamy tak system ćwiczeń oraz pozycji nazywanych asanami. Asana możemy przetłumaczyć jako „wygodna pozycja”. Zatem każda pozycja jogi jest z założenia optymalna dla ludzkiego samopoczucia i równowagi. Oczywiście istnieją też bardzo skomplikowane asany (zwłaszcza dla początkujących), które mogą sprawiać wrażenie wręcz nienaturalnych. Poza asanami w jodze bardzo istotne są też techniki oddechowe zwane jako pranayama… tyle jeżeli chodzi o teorię. Powyższa wiedza zupełnie wystarczy, aby wziąć udział w naszych zajęciach, czyli Joga w Bieszczadach! Jak to zrobić? Zapisać się na weekend z jogą (śledźcie wydarzenia tutaj) i oddać pod opiekę Julii. Nocleg, wyżywienie i Bieszczady w pakiecie = równowaga gwarantowana.

Po drugie bieganie w Bieszczadach 

W ciągu całego roku przyjeżdża do nas mnóstwo gości i jakiś czas temu przyjechał do nas pan Adam, który wprost stwierdził, że kocha Bieszczady, ale nie lubi chodzić… nie myśląc zbyt wiele, odpowiedzieliśmy: jeżeli nie lubisz chodzić, to zacznij z nami biegać! O zaletach biegania można by mówić całymi dniami. My jednak wspomnimy tylko o zbawiennym wpływie takie formy wypoczynku na serce, stres, nastrój i mózg. W połączeniu w Bieszczadzkim klimatem i miętową kuchnią efekty Cię zaskoczą. Jakie bieganie mamy na myśli? W sumie każde – od 5 do 55 kilometrów. Znamy najlepsze bieszczadzkie szlaki biegowe, dlatego niezależnie czy jesteś początkujący, czy przebiegłeś już swój pierwszy maraton, znajdziesz u nas swój biegowy rytm.Po

Po trzecie, masaż całego ciała w Bieszczadach smakuje inaczej

Była joga, było bieganie dlatego teraz czas na masaż całego ciała. Relaksacyjny, sportowy, zdrowotny…i tak możemy wymieniać w nieskończoność. Szanujemy jednak Twój czas i powiemy, że mamy dla Ciebie każdy rodzaj masażu. Wszystko odbywa się w naszym drewnianym domu, gdzie zaprzyjaźniona mistrzyni masażu, zajmie się każdym centymetrem Twojego ciała. Wyobraź sobie dzień, w którym po przepysznym śniadaniu ruszasz w Bieszczady, a po powrocie czeka na Ciebie masaż całego ciała. Bóle pleców, zmęczenie, bóle mięśni, stres – jeden weekend i uwolnisz się od tych złych doradców. 

Po czwarte Sauna albo Ruska Bania 

Przed nami ostatni punkt naszego miętowego SPA w Bieszczadach, czyli sauna lub/oraz Ruska Bania. Znów o zaletach sauny czy ruskiej bani możemy mówić bez końca (wszystko potwierdzone na własnej skórze), jednak my skupimy się na trzech rzeczach: 

  • relaks i odprężenie,
  • zmniejszenie ryzyka występowania chorób układu krążenia,
  • oczyszczenie organizmu. 

Przypuśćmy, że teraz siedzisz za biurkiem i wykorzystujesz krótką przerwę, aby sprawdzić, jak wygląda SPA w Bieszczadach. Jak myślisz której z tych trzech wymienionych rzeczy brakuje Ci najbardziej? My dobrze wiemy, że każdej, dlatego właśnie dla Ciebie rozpalimy saunę i nagrzejemy wodę w ruskiej bani. Tobie pozostaje jedynie nas odwiedzić. 

Wyobraź sobie weekend SPA w Bieszczadach 

W naszym artykule powyżej opisaliśmy cztery elementy, z których składa się SPA w Bieszczadach. Chcemy, abyś wiedział, że nie jest to jedynie teoria, a każdy z tych wariantów testowaliśmy (i cały czas testujemy) na własnej skórze. Dlatego, właśnie z taką odwagą, piszemy o zaletach naszego miętowego SPA w Bieszczadach. Jeżeli każda z opisanych czynności ma zbawienny wpływ na nasze życie, daje nam to pewność, że tak samo podziała na Ciebie. Oczywiście to cały czas słowa, dlatego pakuj walizkę i przyjedź do nas przekonać się o tym na własnej skórze. Tutaj zarezerwujesz pokój…

Miętowy Anioł - autor

Miętowy Anioł - autor

Znamy Bieszczady od kuchni... W naszym drewnianym domu czekają na Ciebie wygodne pokoje, domowa i ekologiczna kuchnia oraz wiele atrakcji, dzięki którym odpoczniesz i naładujesz baterie. Czekamy na Ciebie!

Najważniejsze pytania...

Oczywiście Miętowy Anioł! Znajdziesz u nas zajęcia Jogi, bieganie po Bieszczadach, masaże całego ciała oraz seanse w saunie i ruskiej bani. 

Nasza sauna to kameralne pomieszczenie, w którym oczekiwaną temperaturę uzyskujemy, paląc drewnem. Satysfakcja gwarantowana.

Zacznij z nami biegać! Kasia się Tobą zajmie 🙂 5, 10, 15… a może 55 kilometrów po górach?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Szukasz więcej informacji? Zobacz nasze inne wpisy...