"Miętowa" kuchnia czyli przez żołądek do szczęścia...

Masz ochotę na coś konkretnego? Powiedz nam o tym, a my to dla Ciebie ugotujemy!

Z ogromną uwagą podchodzimy również do waszych diet oraz nietolerancji pokarmowych, dlatego bardzo chętnie przygotujemy dania gluten free, lactose free, wegańskie itd. 

Smak jest jednym z najbardziej intensywnych zmysłów… Dlatego właśnie tak wiele czasu poświęcamy na przygotowanie dla Ciebie każdego posiłku.  Nasza miłość do gotowania zrodziła “miętową” kuchnie w której bezustannie zastanawiamy się jak zadowolić Twoje podniebienie… Pisząc ten tekst, próbowaliśmy oddać smak naszych potraw, ale napisanie, że rozpływają się w ustach dostarczając przez tym eksplozji smaku to naszym zdaniem zbyt mało… Dlatego teraz zabierzemy Cię do pewnego dziecięcego, lipcowego popołudnia, gdzie po całym dniu zabawy nad stawem, wracasz do domu swojej babci, zasiadasz przy stole i próbujesz świeżo pieczonego chleba z posolonym masłem… Takie właśnie smakują dnia, które dla Ciebie przygotowujemy! 

Nasza oferta

Śniadanie 45 zł/osoba

Wspólne śniadanie przy dużym rodzinnym stole, w trakcie którego serwujemy ciepłe dania, wędliny, sery, miody, konfitury własnej produkcji. Oczywiście pyszna kawa i możliwość zrobienia kanapek na czekającą Cię podróż.

Obiadokolacja 75 zł/osoba

Obiadokolacja po całym dniu wędrówki lub narciarskiego szaleństwa, składają się z min. dwóch dań oraz deseru. Zawsze przygotowujemy wariant mięsny i wegetariański, tak aby każdy czuł się u nas jak w niebie.