Inspiracją do przygotowania naszych pokoi była natura...​

Pokoje

Pokój Miętowy

Pokój rodzinny z tarasem i widokiem na pasmo Żuków. Z podwójnym łóżkiem, wydzielonym kącikiem wypoczynkowym z rozkładaną sofą oraz łazienką z natryskiem.

od 135 zł/os

Dla rodziny

Pokój Lawendowy

Pokój dla dwóch osób z dużym łóżkiem oraz prywatną łazienką łazienką. Dodatki w kolorach lawendy obdarują Cię wytchnieniem i spokojem, którego tak poszukujesz.

od 125 zł/os

Dla Pary

Pokój Niezapominajkowy

Pokój dla dwóch osób z dużym łóżkiem oraz prywatną łazienką. Dodatki w kolorach niezapominajki wprowadzą Cię w stan błogości i przyjemnego zapomnienia.

od 125 zł/os

Dla Pary

Pokój Słonecznikowy

Agroturystyka Bieszczady - Pokój Słonecznikowy Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami i wspólną łazienką z Pokojem Makowym. Słoneczniki symbolizują Słońce, które naładuje Cię pozytywną energią!

od 115 zł/os

Dla Przyjaciół

Pokój Makowy

Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami i wspólną łazienką z Pokojem Słonecznikowym. Gotowy/a na spędzenie nocy na łące pełnej maków?

od 115 zł/os

Dla Przyjaciół
Tutaj spotykamy się wszyscy razem...​
Nasz dom to również miejsce spotkań i rozmów, dlatego udostępniamy dla Was cześć wspólną, gdzie razem spożywamy posiłki i dzielimy się wrażeniami z górskich wypadów. Nasz salon to ogromny stół, przy którym każdy znajdzie miejsce oraz kominek przy którym spędzamy zimowe wieczory, a latem muzykujemy popijając miętowe nalewki.   
Płonie ognisko, a my gramy na gitarach 🎸​
Bieszczady to miejsce gdzie odpoczywają dusze artystów... W Miętowym Aniele kochamy muzykę, a nie ma lepszego miejsca do koncertowania niż ognisko! Dlatego zapraszamy Cię również do naszej wiaty ogniskowo-grilowej na jak zawsze pyszne jedzenie i dobrą muzykę!
Jeszcze bliżej natury... czyli nasze "miętowe" pole namiotowe!
Dobrze znamy ten stan kiedy natura wzywa… dlatego przygotowaliśmy również dla Ciebie „miętowe” pole namiotowe. Chcesz zasypiać patrząc na gwiazdy i budzić się wraz z pierwszymi nutami świerszczowej orkiestry? Rozbijasz namiot na naszej prywatnej działce, masz dostęp do „miętowej” kuchni, toalety oraz SPA, czyli łączysz się z naturą, nie rezygnując z wygody i odrobiny luksusu!
Previous slide
Next slide

Galeria zdjęć