Zobacz jak wyglądają nasze pokoje...

Inspiracją do przygotowania naszych pokoi była natura…

Pokój Miętowy

Pokój rodzinny z tarasem i widokiem na pasmo Żuków. Z podwójnym łóżkiem, wydzielonym kącikiem wypoczynkowym z rozkładaną sofą oraz łazienką z natryskiem.

Prywatna łazienka

Podwójne łóżko

Rozkładana sofa

Cena za pokój

za osobę
135 za dobę
  •  

Pokój Lawendowy

Pokój dla dwóch osób z dużym  łóżkiem oraz prywatną łazienką łazienką. Dodatki w kolorach lawendy obdarują Cię wytchnieniem i spokojem, którego tak poszukujesz. 

Prywatna łazienka

Podwójne łóżko

Cena za pokój

za osobę
125 za dobę
  •  

Pokój Niezapominajkowy

Pokój dla dwóch osób z dużym  łóżkiem oraz prywatną łazienką. Dodatki w kolorach niezapominajki wprowadzą Cię w stan błogości i przyjemnego  zapomnienia.

Prywatna łazienka

Podwójne łóżko

Cena za pokój

za osobę
125 za dobę
  •  

Pokój Słonecznikowy

Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami i wspólną łazienką z Pokojem Makowym. Słoneczniki symbolizują Słońce, które naładuje Cię pozytywną energią! 

Wspólna łazienka

2x pojedyncze łóżko

Cena za pokój

za osobę
115 za dobę
  •  

Pokój Makowy

Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami i wspólną łazienką z Pokojem Słonecznikowym. Gotowy/a na spędzenie nocy na łące pełnej maków? 

Wspólna łazienka

2x pojedyncze łóżko

Cena za pokój

za osobę
115 za dobę
  •  

Tutaj spotykamy się wszyscy razem...

1 Miętowa Kuchnia czyli jedzenie w Bieszczadach

Nasz dom to również miejsce spotkań i rozmów, dlatego udostępniamy dla Was cześć wspólną, gdzie razem spożywamy posiłki i dzielimy się wrażeniami z górskich wypadów. Nasz salon to ogromny stół, przy którym każdy znajdzie miejsce oraz kominek przy którym spędzamy zimowe wieczory, a latem muzykujemy popijając miętowe nalewki.   

Płonie ognisko, a my gramy na gitarach 🎸

Bieszczady to miejsce gdzie odpoczywają dusze artystów… W Miętowym Aniele kochamy muzykę, a nie mia lepszego miejsca do koncertowania niż ognisko! Dlatego zapraszamy Cię również do naszej wiaty ogniskowo-grilowej na jak zawsze pyszne jedzenie i dobra muzykę! 

Jeszcze bliżej natury... czyli nasze "miętowe" pole namiotowe!

Dobrze znamy ten stan kiedy natura wzywa… dlatego przygotowaliśmy również dla Ciebie “miętowe” pole namiotowe. Chcesz zasypiać patrząc na gwiazdy i budzić się wraz z pierwszymi nutami świerszczowej orkiestry? Rozbijasz namiot na naszej prywatnej działce, masz dostęp do “miętowej” kuchni, toalety oraz SPA, czyli łączysz się z naturą nie rezygnując z wygody i odrobiny luksusu!